22. Dopkasse, allmoge, 17/1800-tal

Näver med textila dekorer. Mindre bruksskador. (Längd 65)

Varunr 176236

23 Augusti 2015 12:00

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK 5 200 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK

2 100 SEK2015-08-22 22:24
2 100 SEK2015-08-23 10:29
1 800 SEK2015-08-21 13:11
1 600 SEK2015-08-20 21:26
950 SEK2015-08-21 00:19
100 SEK Startpris

2015-08-23 Månadsauktion, Söndag 23 augusti Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms