3. Dalahäst, 18/1900-tal

Originalmålad. Mindre färgslitage. (Höjd 18)

Varunr 176303

23 Augusti 2015 12:00

Klubbslag24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK 32 000 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

30 500 SEK2015-08-23 11:42
30 000 SEK2015-08-23 11:14
10 000 SEK2015-08-20 19:49
1 300 SEK2015-08-20 18:56
1 200 SEK2015-08-20 18:22
950 SEK2015-08-20 18:14
100 SEK Startpris

2015-08-23 Månadsauktion, Söndag 23 augusti Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms