36. Per Hilding Perjons (1911-1998)

Olja på duk, "Syskon". Signerad och daterad 36. (61x69)

Varunr 177485

23 Augusti 2015 12:00

Klubbslag3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK 1 000 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

950 SEK2015-08-21 13:49
900 SEK2015-08-23 09:51
200 SEK2015-08-22 19:21
100 SEK Startpris

2015-08-23 Månadsauktion, Söndag 23 augusti Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms