45. Väggtelefon, Kongl.Telegrafverket, Rikstelefon, 18/1900-tal

Bemålad plåt och mahogny. Kopia av originalkrön medföljer. Slitage, mindre skador. (Längd 75)

Varunr 176310

23 Augusti 2015 12:00

Klubbslag26 00 SEK27 00 SEK 6 200 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK

6 200 SEK2015-08-23 08:08
6 000 SEK2015-08-23 01:59
2 900 SEK2015-08-22 21:57
2 800 SEK2015-08-21 18:19
2 000 SEK2015-08-22 10:37
800 SEK2015-08-20 21:46
150 SEK2015-08-20 20:38
100 SEK Startpris

2015-08-23 Månadsauktion, Söndag 23 augusti Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms