8. Per Hilding Perjons (1911-1998)

Olja på duk, porträtt av dalkulla. Signerad och daterad 38. (40x58)

Varunr 177484

23 Augusti 2015 12:00

Klubbslag24 00 SEK25 00 SEK 2 500 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK

2 500 SEK2015-08-23 10:40
2 400 SEK2015-08-23 07:46
1 700 SEK2015-08-21 13:49
850 SEK2015-08-21 17:40
200 SEK2015-08-20 22:37
100 SEK2015-08-20 18:33
100 SEK Startpris

2015-08-23 Månadsauktion, Söndag 23 augusti Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms