9. Vas, Alf Wallander för Rörstrand, tidigt 1900-tal

Vitglaserad med blå dekor. Lätt krackelerad. (Höjd 36)

Varunr 177274

23 Augusti 2015 12:00

Klubbslag21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK 3 200 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK32 00 SEK

2 200 SEK2015-08-21 23:31
2 100 SEK2015-08-23 10:50
1 500 SEK2015-08-21 13:51
600 SEK2015-08-21 00:45
100 SEK2015-08-20 23:53
100 SEK Startpris

2015-08-23 Månadsauktion, Söndag 23 augusti Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms