12. Skulptur, Barock, 1700-tal

Bronserad trä. I form av bevingad putti. Avslag, lagningar. (Längd 38, bredd 38)

Varunr 177627

13 September 2015 12:00

Klubbslag24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK 12 500 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK

8 200 SEK2015-09-13 10:55
8 000 SEK2015-09-13 10:57
4 800 SEK2015-09-13 10:31
4 400 SEK2015-09-13 10:23
4 200 SEK2015-09-12 21:21
2 100 SEK2015-09-12 14:37
900 SEK2015-09-12 12:05
800 SEK2015-09-12 04:16
700 SEK2015-09-11 21:51
600 SEK2015-09-10 22:35
100 SEK2015-09-10 20:06
100 SEK Startpris

2015-09-13 Månadsauktion, Söndag 13 september Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms