17. Johan Ahlbäck (1895-1973)

Olja på pannå, vinterbild med figurer. Signerad och daterad 61. (50x70)

Varunr 178432

13 September 2015 12:00

Klubbslag6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK 6 400 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK

5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2365 SEK

6 400 SEK2015-09-13 10:18
6 200 SEK2015-09-13 09:54
2 100 SEK2015-09-13 09:40
1 500 SEK2015-09-12 14:10
1 400 SEK2015-09-13 04:49
1 200 SEK2015-09-12 13:16
250 SEK2015-09-12 11:36
100 SEK2015-09-10 20:30
100 SEK Startpris

2015-09-13 Månadsauktion, Söndag 13 september Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms