18. Johan Ahlbäck (1895-1973)

Olja på pannå, landskap med figurer. Signerad och daterad 1952. (60x72)

Varunr 178433

13 September 2015 12:00

Klubbslag8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK 2 200 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK

5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2365 SEK

1 800 SEK2015-09-13 09:40
1 700 SEK2015-09-13 00:52
1 700 SEK2015-09-13 04:49
1 500 SEK2015-09-11 23:37
1 000 SEK2015-09-11 22:34
100 SEK Startpris

2015-09-13 Månadsauktion, Söndag 13 september Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms