2. Kandelabrar ett par, Gusums bruk, no.3, tidigt 1900-tal

Mässing. För fyra ljus vardera. Balusterformade. Mindre repor. (Höjd 49cm)

Varunr 177661

13 September 2015 12:00

Klubbslag13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK 7 600 SEK4 00 SEK5 00 SEK

7 600 SEK2015-09-13 11:23
7 400 SEK2015-09-13 12:03
6 200 SEK2015-09-13 11:28
4 600 SEK2015-09-13 10:12
4 000 SEK2015-09-12 23:21
3 200 SEK2015-09-10 23:27
2 100 SEK2015-09-11 23:02
1 200 SEK2015-09-11 19:24
1 000 SEK2015-09-11 18:45
600 SEK2015-09-11 07:59
500 SEK2015-09-11 07:32
300 SEK2015-09-11 07:25
200 SEK2015-09-10 22:14
150 SEK2015-09-10 22:55
100 SEK Startpris

2015-09-13 Månadsauktion, Söndag 13 september Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms