29. Dalahäst, 1900-talets början

Träskuren och bemålad. Färgslitage, mindre avslag. (Höjd 18)

Varunr 178156

13 September 2015 12:00

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK 9 200 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK

9 200 SEK2015-09-13 08:36
9 000 SEK2015-09-13 11:20
7 600 SEK2015-09-13 09:46
2 700 SEK2015-09-11 21:17
2 200 SEK2015-09-10 20:37
100 SEK2015-09-10 20:07
100 SEK Startpris

2015-09-13 Månadsauktion, Söndag 13 september Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms