3. Daniel Vertangen (c.1598-1681), hans art

Olja på träskiva. Signerad C Pol. I förgylld ram. (46x63)

Varunr 178060

13 September 2015 12:00

Klubbslag26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK 33 000 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK

28 500 SEK2015-09-13 12:02
28 000 SEK2015-09-13 11:57
22 000 SEK2015-09-13 09:42
10 000 SEK2015-09-12 16:22
8 200 SEK2015-09-12 11:05
6 200 SEK2015-09-10 20:25
3 600 SEK2015-09-10 21:03
150 SEK2015-09-10 20:30
100 SEK Startpris

2015-09-13 Månadsauktion, Söndag 13 september Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms