31. Saltkar i blybergsporfyr, 1800-tal

Facetterad form. Kantnaggar. (Diameter 6)

Varunr 178922

13 September 2015 12:00

Klubbslag25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK 2 000 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

2 000 SEK2015-09-13 11:34
1 900 SEK2015-09-10 11:12
1 000 SEK2015-09-13 08:37
900 SEK2015-09-11 23:17
350 SEK2015-09-10 20:54
250 SEK2015-09-10 20:41
100 SEK Startpris

2015-09-13 Månadsauktion, Söndag 13 september Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms