32. Saltkar i blybergsporfyr, 1800-tal

Facetterad form. Kantnaggar. (Diameter 6)

Varunr 178923

13 September 2015 12:00

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK 2 000 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK

2 000 SEK2015-09-13 11:34
1 900 SEK2015-09-10 11:12
1 200 SEK2015-09-12 12:45
1 000 SEK2015-09-11 23:16
400 SEK2015-09-10 20:54
300 SEK2015-09-10 20:42
100 SEK Startpris

2015-09-13 Månadsauktion, Söndag 13 september Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms