17. William H. Parkinson (1864–1916)

Olja på duk, trädgård med mansfigur. Signerad och daterad 1890. Mindre duklagningar och mindre retuscher. (75x92)

Varunr 187009

6 December 2015 12:00

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK 14 600 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

6 400 SEK2015-12-06 11:54
6 200 SEK2015-12-04 10:46
5 200 SEK2015-12-04 09:41
1 600 SEK2015-12-04 09:33
1 200 SEK2015-12-03 22:10
850 SEK2015-12-03 23:46
500 SEK2015-12-03 22:26
100 SEK Startpris

2015-12-06 Månadsauktion, Söndag 6 december Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms