18. Ljusstakar ett par, Louis XV-stil, H.Picard, Paris, 1800-tal

Förgylld brons. Stämplade. En med spår efter elektrifiering, mindre ytslitage. (Höjd 21,5)

Varunr 187010

6 December 2015 12:00

Klubbslag8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK 2 800 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK

2 100 SEK2015-12-05 22:06
2 000 SEK2015-12-04 23:01
1 600 SEK2015-12-05 16:18
900 SEK2015-12-05 15:49
400 SEK2015-12-04 09:15
100 SEK Startpris

2015-12-06 Månadsauktion, Söndag 6 december Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms