19. Golvpegel, Empire, 1800-talets början

Bronserad och förgylld. Kvicksilverfollierat glas. (218x71)

Varunr 187137

6 December 2015 12:00

Klubbslag2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK 4 000 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK

4 000 SEK2015-12-05 22:11
3 800 SEK2015-12-05 18:45
3 200 SEK2015-12-04 13:50
3 000 SEK2015-12-04 18:32
2 300 SEK2015-12-04 09:52
2 100 SEK2015-12-03 23:45
100 SEK Startpris

2015-12-06 Månadsauktion, Söndag 6 december Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms