31. Slaglåspistoler ett par, snarlika, 1800-tal

Träkolvar. En saknar avtryckare, slitage. (Längd ca.19)

Varunr 186639

6 December 2015 12:00

Klubbslag27 00 SEK28 00 SEK 900 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

900 SEK2015-12-06 12:02
850 SEK2015-12-04 07:50
350 SEK2015-12-03 23:56
300 SEK2015-12-03 22:52
100 SEK Startpris

2015-12-06 Månadsauktion, Söndag 6 december Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms