36. Dörrar 1 par, Gustavianska, 1800-talets början

Senare bemålade, slitage, insidor med senare monterad panel. (198x64,5+62,5)

Varunr 187271

6 December 2015 12:00

Klubbslag16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK 9 000 SEK1 00 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK

9 000 SEK2015-12-06 12:05
8 800 SEK2015-12-06 12:05
6 600 SEK2015-12-06 11:49
5 400 SEK2015-12-05 18:41
4 800 SEK2015-12-05 01:52
4 000 SEK2015-12-05 16:19
2 200 SEK2015-12-04 20:43
350 SEK2015-12-04 18:58
100 SEK2015-12-04 15:18
100 SEK Startpris

2015-12-06 Månadsauktion, Söndag 6 december Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms