45. Dryckeshorn, nyrenässans, daterad 1897

Nysilver och horn. Försilvringsslitage, gravyr. (Höjd 50)

Varunr 185945

6 December 2015 12:00

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK 1 300 SEK18 00 SEK19 00 SEK

1 300 SEK2015-12-06 10:56
1 200 SEK2015-12-06 11:29
900 SEK2015-12-06 09:38
700 SEK2015-12-06 09:32
650 SEK2015-12-06 09:14
600 SEK2015-12-05 23:24
500 SEK2015-12-04 13:00
150 SEK2015-12-04 11:06
100 SEK2015-12-04 10:51
100 SEK Startpris

2015-12-06 Månadsauktion, Söndag 6 december Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms