47. Vägglampett, Empire, 1800-talets första hälft

Bronserad och förgylld. Ljusarm i mässing. Mindre färgsläpp, dekorlagningar. (Höjd 81, bredd 60)

Varunr 185947

6 December 2015 12:00

Klubbslag23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK 3 600 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK

3 400 SEK2015-12-06 11:35
3 200 SEK2015-12-06 10:41
2 600 SEK2015-12-06 10:16
650 SEK2015-12-04 00:07
450 SEK2015-12-04 00:05
100 SEK Startpris

2015-12-06 Månadsauktion, Söndag 6 december Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms