48. Elon Garp (1930-2013)

Akryl på duk, komposition. Signerad. I svartmålad och förgylld ram. (138x129)

Varunr 185818

6 December 2015 12:00

Klubbslag17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK 5 200 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK

3 800 SEK2015-12-05 15:03
3 600 SEK2015-12-05 21:38
2 500 SEK2015-12-05 15:25
550 SEK2015-12-05 05:21
400 SEK2015-12-04 14:14
300 SEK2015-12-04 08:19
200 SEK2015-12-03 23:07
150 SEK2015-12-03 23:29
100 SEK Startpris

2015-12-06 Månadsauktion, Söndag 6 december Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms