1. Lykta, Barock, 1700-tal

Plåt. Med dekor av bevingade figurer. För ett ljus. Dekorskador, rost, nedre avslut saknas. (Höjd 60)

Varunr 187886

10 Januari 2016 12:00

Klubbslag27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK 6 400 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK

6 400 SEK2016-01-10 11:53
6 200 SEK2016-01-10 11:53
3 400 SEK2016-01-10 11:43
2 600 SEK2016-01-10 11:31
2 000 SEK2016-01-07 22:25
1 800 SEK2016-01-06 22:11
1 700 SEK2016-01-06 18:44
1 600 SEK2016-01-06 18:11
1 500 SEK2016-01-05 21:53
1 400 SEK2016-01-06 16:13
550 SEK2016-01-05 23:38
450 SEK2016-01-05 22:12
350 SEK2016-01-05 21:14
100 SEK Startpris

2016-01-10 Månadsauktion, Söndag 10 januari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms