16. Industrilampa, Triplex Pendel, omkring 1900-talets mitt

Grålackad metall. Färgslitage, mindre bulor. (Hopfälld längd 124)

Varunr 189174

10 Januari 2016 12:00

Klubbslag26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK 6 000 SEK21 00 SEK22 00 SEK

6 000 SEK2016-01-10 11:37
5 800 SEK2016-01-10 10:14
4 200 SEK2016-01-10 09:56
3 600 SEK2016-01-09 22:35
2 900 SEK2016-01-09 21:23
2 700 SEK2016-01-08 12:03
2 600 SEK2016-01-07 01:07
2 400 SEK2016-01-06 20:46
1 600 SEK2016-01-06 11:11
700 SEK2016-01-06 16:15
600 SEK2016-01-06 00:55
350 SEK2016-01-05 20:31
150 SEK2016-01-05 20:36
100 SEK Startpris

2016-01-10 Månadsauktion, Söndag 10 januari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms