22. Kers Erik Jönsson, Lima Leksand (1812-1852)

Dalmålning på papper. Signerad och daterad 1848. Restaurerad av Per-Hilding Perjons. Slitage.(103x124)

Varunr 188760

10 Januari 2016 12:00

Klubbslag17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK 15 500 SEK28 00 SEK29 00 SEK

15 500 SEK2016-01-09 20:53
15 000 SEK2016-01-10 11:22
11 500 SEK2016-01-10 09:56
6 200 SEK2016-01-06 17:40
5 800 SEK2015-12-29 16:48
2 500 SEK2016-01-06 00:07
2 000 SEK2016-01-05 21:39
1 200 SEK2016-01-05 21:17
1 000 SEK2016-01-05 20:56
100 SEK Startpris

2016-01-10 Månadsauktion, Söndag 10 januari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms