24. Träskuren och bemålad häst med ryttare, 18/1900-tal

Justerbara armar. Ett ben saknas, svans och ett ben med lagning. (Höjd 12, längd 13)

Varunr 188764

10 Januari 2016 12:00

Klubbslag26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK 650 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

650 SEK2016-01-10 10:18
600 SEK2016-01-10 00:14
550 SEK2016-01-09 22:37
100 SEK2016-01-06 09:52
100 SEK Startpris

2016-01-10 Månadsauktion, Söndag 10 januari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms