34. Moped, Kroon, 1950-tal

Bruksslitage, mindre rost.

Varunr 187861

10 Januari 2016 12:00

Klubbslag8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK 9 000 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

9 000 SEK2016-01-10 12:01
9 000 SEK2016-01-10 12:02
8 600 SEK2016-01-10 12:00
8 400 SEK2016-01-10 11:58
7 800 SEK2016-01-10 11:57
7 000 SEK2016-01-10 11:30
6 200 SEK2016-01-09 21:57
6 000 SEK2016-01-10 11:24
5 400 SEK2016-01-09 20:01
5 200 SEK2016-01-09 13:54
4 200 SEK2016-01-05 21:11
3 200 SEK2016-01-05 21:54
2 200 SEK2016-01-05 21:03
100 SEK Startpris

2016-01-10 Månadsauktion, Söndag 10 januari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms