9. Saltkar i porfyr, ett par, 1800-tal

Facetterad form. Mindre naggar. (Höjd 3, diameter 6)

Varunr 188493

10 Januari 2016 12:00

Klubbslag7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK 2 600 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK

2 200 SEK2016-01-09 23:39
2 100 SEK2016-01-09 12:58
2 000 SEK2016-01-09 18:30
1 700 SEK2016-01-06 14:58
1 600 SEK2016-01-06 01:10
1 100 SEK2016-01-06 00:53
500 SEK2016-01-05 21:09
150 SEK2016-01-05 21:18
100 SEK Startpris

2016-01-10 Månadsauktion, Söndag 10 januari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms