2. Olle Hanspers (f.1923)

Kopparstick, "Balladen om Sir Hugh". Signerad och numrerad. (49x64)

Varunr 195305

13 Mars 2016 12:00

Klubbslag23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK 1 900 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK

1 900 SEK2016-03-13 09:08
1 800 SEK2016-03-12 22:39
1 500 SEK2016-03-12 22:32
1 300 SEK2016-03-12 16:35
1 000 SEK2016-03-12 11:14
800 SEK2016-03-11 13:47
100 SEK2016-03-11 00:52
100 SEK Startpris

2016-03-13 Månadsauktion, Söndag 13 mars Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms