20. Einar Nerman (1888-1983)

Färglitografi, motiv med troll. Signerad och numrerad. Inramad. (27x27)

Varunr 195295

13 Mars 2016 12:00

Klubbslag3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK 400 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK

400 SEK2016-03-13 09:14
350 SEK2016-03-12 15:45
250 SEK2016-03-11 23:06
100 SEK2016-03-11 16:16
100 SEK Startpris

2016-03-13 Månadsauktion, Söndag 13 mars Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms