23. Spegel, Mjölby Intarsia, 1940-tal

Fanerad med inläggningar. Etikettmärkt. Glaset något anlupet. (Diameter 60)

Varunr 195213

13 Mars 2016 12:00

Klubbslag24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK 2 600 SEK1 00 SEK2 00 SEK3 00 SEK

2 600 SEK2016-03-13 11:59
2 500 SEK2016-03-12 20:04
1 900 SEK2016-03-12 22:35
1 000 SEK2016-03-12 20:49
250 SEK2016-03-11 21:55
150 SEK2016-03-11 14:12
100 SEK2016-03-11 10:53
100 SEK Startpris

2016-03-13 Månadsauktion, Söndag 13 mars Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms