3. Paraplyställ, Göteborg, majolika, 1800-talets slut

I form av björn vid trädstam. Stämplad. Kantnaggar, botten med stjärnspricka. (Höjd 66)

Varunr 193542

13 Mars 2016 12:00

Klubbslag2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK 12 000 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK

6 600 SEK2016-03-12 22:42
6 400 SEK2016-03-13 11:53
3 200 SEK2016-03-12 22:53
2 300 SEK2016-03-12 22:19
2 200 SEK2016-03-11 08:30
1 800 SEK2016-03-12 12:31
750 SEK2016-03-10 20:55
350 SEK2016-03-11 06:22
250 SEK2016-03-10 23:31
150 SEK2016-03-10 21:40
100 SEK Startpris

2016-03-13 Månadsauktion, Söndag 13 mars Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms