4. Ljusstakar ett par, Empire/nygotik, Frankrike, 1830/40-tal

Förgylld och patinerad brons. På tre lejontassar. Löstagbara ljusmanschetter. En pipa med litet kantnagg på mynningen. (Höjd 30)

Varunr 193650

13 Mars 2016 12:00

Klubbslag2 00 SEK3 00 SEK 9 400 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK

9 400 SEK2016-03-13 11:25
9 200 SEK2016-03-13 09:31
5 000 SEK2016-03-13 00:44
4 600 SEK2016-03-12 03:48
2 900 SEK2016-03-11 17:06
2 400 SEK2016-03-11 07:42
800 SEK2016-03-10 22:51
150 SEK2016-03-10 22:13
100 SEK2016-03-10 20:56
100 SEK Startpris

2016-03-13 Månadsauktion, Söndag 13 mars Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms