5. Appliquer ett par, Empire, Frankrike, 1800-talets början

Förgylld brons. Stomme i form av bevingad kerub, bärande blomsterurnor. Spår av tidigare elektrifiering. (Höjd 33, längd 20)

Varunr 194669

13 Mars 2016 12:00

Klubbslag18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK 17 500 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK

17 000 SEK2016-03-11 09:22
16 500 SEK2016-03-10 17:09
13 000 SEK2016-03-11 08:28
6 800 SEK2016-03-10 22:57
5 200 SEK2016-03-10 22:41
2 000 SEK2016-03-10 21:21
150 SEK2016-03-10 20:41
100 SEK Startpris

2016-03-13 Månadsauktion, Söndag 13 mars Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms