8. Stig Lindberg (1916-1982)

Olja på pannå, stadsbild med figur. Signerad och daterad 36. (53,5x44)

Varunr 195065

13 Mars 2016 12:00

Klubbslag4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK 9 000 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK

8 000 SEK2016-03-13 11:46
7 800 SEK2016-03-13 11:59
6 800 SEK2016-03-13 11:54
4 800 SEK2016-03-13 03:24
4 400 SEK2016-03-13 08:47
4 000 SEK2016-03-13 08:38
3 400 SEK2016-03-12 13:32
3 000 SEK2016-03-12 11:51
1 600 SEK2016-03-11 10:56
1 000 SEK2016-03-10 23:26
950 SEK2016-03-11 00:10
850 SEK2016-03-10 22:59
550 SEK2016-03-10 21:27
100 SEK Startpris

2016-03-13 Månadsauktion, Söndag 13 mars Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms