1. Mårten Andersson (f.1934)

Färglitografi, stilleben med seldon. Signerad och numrerad. Inramad. (Rammått 120x125)

Varunr 196990

3 April 2016 12:00

Klubbslag8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK 7 800 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK

7 800 SEK2016-04-03 12:00
7 600 SEK2016-04-03 12:00
6 000 SEK2016-04-03 11:04
5 600 SEK2016-04-02 22:29
5 400 SEK2016-04-02 21:43
4 200 SEK2016-04-01 09:01
100 SEK2016-03-31 22:33
100 SEK Startpris

2016-04-03 Månadsauktion, Söndag 3 april Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms