40. Jemt Olov Persson (f.1871)

Träskuren skopa. Signerad och daterad 1924. Mindre torrspricka. (Längd 31)

Varunr 196384

3 April 2016 12:00

Klubbslag4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK 1 700 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

1 700 SEK2016-04-02 16:53
1 600 SEK2016-04-03 07:55
1 000 SEK2016-04-02 23:53
850 SEK2016-04-01 21:06
150 SEK2016-04-01 14:22
100 SEK2016-03-31 22:49
100 SEK Startpris

2016-04-03 Månadsauktion, Söndag 3 april Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms