46. Peter Dahl (f.1934)

Färglitografi, motiv med dansande par. Signerad och numrerad. Inramad. (55x39)

Varunr 196114

3 April 2016 12:00

Klubbslag23 00 SEK24 00 SEK 1 500 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK

1 200 SEK2016-04-03 08:42
1 100 SEK2016-04-03 08:04
1 000 SEK2016-04-02 21:34
850 SEK2016-04-03 04:12
750 SEK2016-04-01 17:37
750 SEK2016-04-01 23:24
500 SEK2016-04-01 11:45
100 SEK2016-04-01 07:38
100 SEK Startpris

2016-04-03 Månadsauktion, Söndag 3 april Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms