48. Ljusstakar ett par, Louis XVI-typ, 1800-tal

Försilvrad mässing. Med pärlbård och räfflad dekor. Försilvringsslitage. (Höjd 27,5)

Varunr 195720

3 April 2016 12:00

Klubbslag23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK 3 300 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK

2 400 SEK2016-04-03 11:53
2 300 SEK2016-04-03 11:52
1 300 SEK2016-04-01 13:36
350 SEK2016-04-01 09:37
150 SEK2016-03-31 22:14
100 SEK2016-03-31 21:19
100 SEK Startpris

2016-04-03 Månadsauktion, Söndag 3 april Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms