6. Saltkar i porfyr, Empire, 1800-tal

Fasetterad form. Ett fotringsnagg. (Diameter 6, höjd 3)

Varunr 195573

3 April 2016 12:00

Klubbslag15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK 1 200 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK

1 000 SEK2016-04-02 22:27
950 SEK2016-04-02 19:57
800 SEK2016-04-01 23:31
500 SEK2016-04-01 23:23
450 SEK2016-04-01 21:02
400 SEK2016-04-01 19:52
300 SEK2016-04-01 07:30
150 SEK2016-04-01 00:01
100 SEK Startpris

2016-04-03 Månadsauktion, Söndag 3 april Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms