63. Kaffeservisdelar, Bing & Gröndahl, Danmark

Med förgyllning och handmålad dekor. Kaffekoppar 10st, kaffefat 8st, assietter 9st samt kakfat. Mindre förgyllningsslitage. (Höjd 7, diameter 7,5)

Varunr 196504

3 April 2016 12:00

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK 500 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK

500 SEK2016-04-03 11:12
450 SEK2016-04-02 23:38
300 SEK2016-04-02 20:45
150 SEK2016-04-01 14:32
100 SEK2016-03-31 23:10
100 SEK Startpris

2016-04-03 Månadsauktion, Söndag 3 april Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms