8. Dryckeshorn ett par, 1800-talets slut

Horn, med montering i nysilver. Med dekor av vinrankor. Krönta med mansfigurer. Försilvringsslitage. (Höjd 32)

Varunr 196957

3 April 2016 12:00

Klubbslag8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK 1 200 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK

1 200 SEK2016-04-03 11:05
1 100 SEK2016-04-02 21:05
950 SEK2016-04-03 10:35
850 SEK2016-04-02 22:28
400 SEK2016-04-02 15:30
350 SEK2016-04-02 10:53
200 SEK2016-04-01 22:05
100 SEK Startpris

2016-04-03 Månadsauktion, Söndag 3 april Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms