21. Dalahäst, 1900-talets första hälft

Träskuren och bemålad. Fernissad, huvud med lagning, ben med nötningar. (Höjd 17)

Varunr 199706

15 Maj 2016 12:00

Klubbslag18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK 1 100 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK

1 100 SEK2016-05-14 08:11
1 000 SEK2016-05-13 13:17
700 SEK2016-05-13 22:57
500 SEK2016-05-13 10:23
250 SEK2016-05-13 11:13
100 SEK2016-05-12 21:15
100 SEK Startpris

2016-05-15 Månadsauktion, Söndag 15 maj Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms