22. Dalahäst, 1900-talets första hälft

Träskuren och bemålad. Slitage. (Höjd 11,5)

Varunr 199707

15 Maj 2016 12:00

Klubbslag7 00 SEK8 00 SEK 650 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK

650 SEK2016-05-15 12:06
600 SEK2016-05-15 11:59
500 SEK2016-05-15 07:53
400 SEK2016-05-15 09:23
300 SEK2016-05-15 07:35
250 SEK2016-05-14 21:41
150 SEK2016-05-13 06:30
100 SEK2016-05-12 21:15
100 SEK Startpris

2016-05-15 Månadsauktion, Söndag 15 maj Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms