28. Ljusstakar ett par, Empire, Frankrike, 1800-talets första hälft

Förgylld brons. Med reliefdekor av bl.a. lyror och blomsterurnor. (Höjd 31)

Varunr 199157

15 Maj 2016 12:00

Klubbslag15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK 3 400 SEK8 00 SEK9 00 SEK

3 400 SEK2016-05-15 11:53
3 200 SEK2016-05-15 11:12
2 400 SEK2016-05-13 00:00
2 000 SEK2016-05-13 20:47
1 300 SEK2016-05-12 21:42
200 SEK2016-05-12 22:17
100 SEK2016-05-12 21:41
100 SEK Startpris

2016-05-15 Månadsauktion, Söndag 15 maj Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms