48. Råttsvanssked i silver, 1700-tal

Otto Henrik Sjöberg, Falun. Äldre gravyr. Repor.(Längd 20)

Varunr 199809

15 Maj 2016 12:00

Klubbslag22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK 3 600 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK

3 200 SEK2016-05-14 13:33
3 000 SEK2016-05-14 22:01
2 500 SEK2016-05-13 23:30
800 SEK2016-05-12 22:05
100 SEK2016-05-12 21:06
100 SEK Startpris

2016-05-15 Månadsauktion, Söndag 15 maj Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms