6. Spegel, Gustaviansk, 1700-talets slut

Genombrutet krön. Med dekor av blomster. Senare bronserad och förgylld. Nedre dekorer med lagningar. (Höjd 77, bredd 32)

Varunr 200434

15 Maj 2016 12:00

Klubbslag21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK 5 000 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK

5 000 SEK2016-05-15 12:06
4 800 SEK2016-05-15 12:03
3 800 SEK2016-05-15 11:40
3 000 SEK2016-05-14 20:53
2 500 SEK2016-05-14 19:58
1 900 SEK2016-05-14 18:04
1 800 SEK2016-05-13 22:42
1 200 SEK2016-05-13 17:19
1 000 SEK2016-05-12 22:28
600 SEK2016-05-12 22:57
100 SEK2016-05-12 21:48
100 SEK Startpris

2016-05-15 Månadsauktion, Söndag 15 maj Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms