26. Industrilampa, Triplex Pendel, 1900-talets första hälft

Bemålad metall. Skärm i plåt. Justerbar längd. Slitage, mindre rost. (Längd 140-300)

Varunr 204325

31 Juli 2016 12:00

Klubbslag3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK 5 000 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK

5 000 SEK2016-07-31 11:09
4 800 SEK2016-07-31 10:33
2 500 SEK2016-07-29 19:56
2 200 SEK2016-07-28 21:11
300 SEK2016-07-28 20:36
100 SEK2016-07-28 18:53
100 SEK Startpris

2016-07-31 Månadsauktion, Söndag den 31 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms