3. Mikael Kihlman (f.1953)

Olja på duk, gårdsbild. Signerad. Färgbortfall. (59x68)

Varunr 204446

31 Juli 2016 12:00

Klubbslag9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK 350 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK

5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2365 SEK

350 SEK2016-07-31 10:21
300 SEK2016-07-30 10:36
300 SEK2016-07-31 09:33
100 SEK2016-07-29 19:28
100 SEK Startpris

2016-07-31 Månadsauktion, Söndag den 31 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms