32. Trädgårdsurnor ett par, 1900-talets början

Gjutjärn. Slitage, rost, en sockel med kantlagning. (Höjd 31, bredd 33)

Varunr 203637

31 Juli 2016 12:00

Klubbslag26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK 2 400 SEK24 00 SEK25 00 SEK

2 400 SEK2016-07-31 11:58
2 300 SEK2016-07-31 11:59
1 500 SEK2016-07-31 11:38
1 400 SEK2016-07-31 10:56
1 300 SEK2016-07-31 11:00
1 100 SEK2016-07-31 10:02
1 100 SEK2016-07-31 10:13
800 SEK2016-07-29 19:16
550 SEK2016-07-28 23:09
500 SEK2016-07-28 22:57
100 SEK Startpris

2016-07-31 Månadsauktion, Söndag den 31 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms